Led kayan yazı sistemleri, Türkiye’de en çok kullanılan tabela türüdür. Bir zamanlar lüks sayılabilecek olan bu tabela türleri, hemen hemen ülkemizin heryerinde kullanılmaktadır. Kayan yazı almak isterseniz mutlaka bu işin üreticileri ile görüşmelisiniz.

Kayan yazı, yazının haricinde grafik resimlerde gösterebilmektedir. Grafik gösteren kayan yazı türleri biraz daha pahalı olabilmektedir.

Kayan Yazı Fiyatları

Kayan yazı sistemleri, içerisinde kullanılan malzemeye göre ucuz yada pahalı olabilmektedir. Kayan yazı imalatçısı olan OztasReklam, piyasanın en uygun veren kayan yazı firmasıdır. Fiyatlar için kayan yazı fiyatları sayfasına bakabilirsiniz.

http://tabela-reklam.net/wp-content/uploads/2015/06/3-renk-kayan-yazi-2-1024x520.pnghttp://tabela-reklam.net/wp-content/uploads/2015/06/3-renk-kayan-yazi-2-150x150.pngtabelareklamTabela
Led kayan yazı sistemleri, Türkiye'de en çok kullanılan tabela türüdür. Bir zamanlar lüks sayılabilecek olan bu tabela türleri, hemen hemen ülkemizin heryerinde kullanılmaktadır. Kayan yazı almak isterseniz mutlaka bu işin üreticileri ile görüşmelisiniz. Kayan yazı, yazının haricinde grafik resimlerde gösterebilmektedir. Grafik gösteren kayan yazı türleri biraz daha pahalı olabilmektedir. Kayan Yazı Fiyatları Kayan...