Çatı tabelası, reklamınızı yapabileceğiniz en güzel tabela türlerinden bir tanesidir. Çatı tabelası genellikle çok büyük olur ve totem tabela gibi çok uzaklardan dahi gözükebilmektedir.

Çatı tabelası reklam firmaları tarafından çeşitli malzemeler kullanılarak üretilebilmektedir.  Genellikle hafif olması için aluminyum malzeme kullanılmaktadır. Hafif olmasını istemelerinin sebebi, çatı tabelasının montajının daha kolay olmasıdır.

http://tabela-reklam.net/wp-content/uploads/2015/04/ayedas-elektrik-1024x768.jpghttp://tabela-reklam.net/wp-content/uploads/2015/04/ayedas-elektrik-150x150.jpgtabelareklamTabela
Çatı tabelası, reklamınızı yapabileceğiniz en güzel tabela türlerinden bir tanesidir. Çatı tabelası genellikle çok büyük olur ve totem tabela gibi çok uzaklardan dahi gözükebilmektedir. Çatı tabelası reklam firmaları tarafından çeşitli malzemeler kullanılarak üretilebilmektedir.  Genellikle hafif olması için aluminyum malzeme kullanılmaktadır. Hafif olmasını istemelerinin sebebi, çatı tabelasının montajının daha kolay olmasıdır.